ЗМІ про нас, ПБГ КовальськаЗМІ про нас.
Промислово-будівельна група «Ковальська» черговий раз підтвердила статус надійного партнера, посівши друге місце у рейтингу довіри серед надійних забудовників столичної нерухомості.
Представники відомої в світі компанії Nordimpianti та Групи «Ковальська» офіційно відкрили нову технологічну лінію з виготовлення пустотних плит перекриття.
Травень поточного року став визначним для ПБГ «Ковальська» – Група розширила свої потужності, відкривши нову дробарно-сортувальну лінію на підприємстві ТОВ «Омелянівський кар’єр». Таким чином, потужний виробник та експлуатант Березівського гранітного родовища збільшить продуктивність виробництва на 30%.
Активний розвиток міста Вишневе послугував головним чинником для прийняття рішення побудувати новий завод у цьому регіоні, що дасть змогу забезпечити бетонною продукцією Києво-Святошинський район, зокрема у місцях діючого будівництва у напрямку Кільцевої дороги та Софіївської Борщагівки.
Компаньон. Базис – український.
Сергій Пилипенко, генеральний директор ПБГ Ковальська:
– В строительстве многоквартирных жилых домов преимущественно используются материалы местных производителей. Степень применения таких стройматериалов в первичном строительстве составляет от 80 до 95%. Это так называемые базовые материалы – бетон, растворы, штукатурки, арматура, различные вспомогательные материалы, традиционно производимые в Украине.
УКРАИНСКИЙ СТРОИТЕЛЬНЫЙ КАТАЛОГ. ПБГ «КОВАЛЬСЬКА» ПРОВЕЛА КОНФЕРЕНЦІЮ В РАМКАХ INTERBUDEXPO 2013.
В рамках міжнародного форуму новітніх будівельних матеріалів і технологій InterBudExpo-2013 відбулася конференція, організована Промислово-будівельною групою «Ковальська», присвячена інноваціям у сфері будівельних технологій та нових стандартів будівництва.
Головним організатором заходу виступила Асоціація «Промислово-будівельна група «Ковальська», що об’єднує низку великих підприємств у різних сегментах будівельної галузі.
АРГУМЕНТЫ И ФАКТЫ. Острів везіння І ЗАТИШКУ.
У столиці зводиться комплекс, який представляє новий вид житлової нерухомості – житло комфорт-класу. Це «Зелений острів-2» – його будує ПБГ «Ковальська».
Експерти ринку вже сьогодні говорять про підвищену популярність цієї новобудови.
Будівельний журнал. Технологічні новації «Ковальської»
Асоціація «ПБГ «Ковальська», яка об’єднуює крупні підприємства в різних сегментах будівельної галузі, впевнено входить до числа найкращих компаній України. Щороку Асоціація активно втілює інноваційні програми, новаторські ідеї та сучасні технології у виробничі та будівельні процеси, ділиться успішним досвідом з іншими учасниками ринку, щоб вивести вітчизняне будівництво на новий етап розвитку. Впровадженню передових рішень була присвячена конференція «Інноваційні технології в сфері будівельних матеріалів та нові стандарти будівництва від «Ковальської», організована 28 березня під час міжнародного форуму InterBudExpo’2013.
ДЕНЬГИ UA. Зелений острів на Нивках.
Під брендом «Нерухомість від Ковальської» розпочато зведення «Зеленого острова-2» – першого в Києві житлового комплексу за новим стандартом «комфорт-клас».
Комплекс буде розташована в Шевченківському районі м. Києва по вул. Авіаконструктора Ігоря Сікорського, 4-6. До складу комплексу входять чотири 25-поверхових житлових будинки на 944 квартири і дворівневий підземний паркінг на 198 машиномісць.
ТОП 100. КРОК НАЗУСТРІЧ НОВІТНІМ ТЕХНОЛОГІЯМ.
Компанія ТОВ «Бетон Комплекс», яка на сьогодні є одним з флагманів у виробництві бетону і залізобетонних конструкцій на ринку України, – яскравий приклад підприємства, яке першочерговим завданням поставило переглянути свої стратегічні цілі.
ИДЕИ ВАШЕГО ДОМА. В ЧОМУ ОСОБЛИВОСТІ РЕТРОСТИЛЮ?
Асоціація «Промислово-будівельна група «Ковальська» об’єднує низку потужних підприємств у різних сегментах будівельної галузі, що виконують повний обсяг робіт: від видобування сировини і виготовлення будівельних матеріалів до зведення об’єктів житлового, комерційного та соціального призначення.

Leave a Reply